Faaliyetlerimiz » Gülen Yüzler » Başkanımız ile Bayramlaşma Heyecanı

Başkanımız ile Bayramlaşma Heyecanı

     Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Belde A.Ş. ile ona bağlı Gülen Yüzler’i ziyaret ederek, çalışanlar ve engellilerin Kurban Bayramı’nı kutladı. Belde A.Ş. personeli ve Gülen Yüzler’de çalışan engellilerin bayramını kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sizlerin burada çalışarak, kendinize yettiğinizi görmek çok güzel. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur. Gülen Yüzler projesini kent geneline yayarak, çalışabilecek durumda olan tüm engellilerimize erişmek istiyoruz’’ dedi. Başkan Karaosmanoğlu ile bayramlaşan engelliler ise, ‘’Bizimle bayramlaşmaya gelerek, bize ayrı bir bayram coşkusu yaşattınız’’ sözleriyle, kendisine teşekkür etti.

YÜZÜNÜZ HEP BÖYLE GÜLSÜN
     Başkan Karaosmanoğlu’na Gülen Yüzler’e düzenlediği bayramlaşma ziyaretinde Genel Sekreter Ersin Yazıcı, Belde A.Ş. Genel Müdürü Kemal Yazıcı eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu’na burada 34’ü engelli olmak üzere 53 kişinin çalıştığı bilgisi verildi. Gülen Yüzler personeli ve burada çalışan engellilerle tek tek bayramlaşan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kurban Bayramınızı kutluyorum. Burada çok önemli bir iş yapılıyor. Engellilerimizin burada çalışarak, kendi kendilerine yettiğini, görmek beni çok mutlu ediyor. Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur. Bu çalışmaları diğer ilçelere de yayarak, Kocaeli genelinde kendine yetebilen tüm engellilerimize ulaşmak istiyoruz. Yüzleriniz hep böyle gülsün istiyoruz’’ ifadesini kullandı. Gülen Yüzler’de çalışan engelliler de çok güzel bir çalışma ortamında üretim yaptıklarını söyleyerek, Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.
 
KALİTELİ İNSANLARLA KALİTELİ HİZMET
     Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra Belde A.Ş.’ye geçerek, buradaki personelin bayramını kutladı. Personelden tek tek yaptıkları görevlerle ilgili bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kurban Bayramı’nda yoğun bir programımız olacağı için, erkenden bayramınızı kutlamaya geldik. Yaptığımız işte insan kalitesi çok önemli. Biz de kaliteli insanlarla çalışarak, Kocaeli halkına kaliteli hizmet üretiyoruz. Bizim gibi, hizmet sevdalısı arkadaşlarla çalışıyoruz’’ şeklinde konuştu. Bünyesinde erkek ve kız öğrenci yurtları, diyaliz merkezi ve Gülen Yüzler bulunan Belde A.Ş.’nin çalışanları da, kendilerini ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ederek, hizmet alanlarıyla ilgili bilgi aktardı.