DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri Hakkındaİlgili hastanenin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile bu kurumlara başvuruda bulunabilirler....  Devamı

Haberler » Haberler » PLAJLAR YAZA HAZIR

28.06.2022 - 00:00

PLAJLAR YAZA HAZIR

PLAJLAR YAZA HAZIR

Belde A.Ş. bu yazda Kandıra sahil bandındaki Kerpe , Kumcağız , Kovanağzı , Cebeci ve Bağırganlı  halk plajları ile bu sezon itibariyle ilk defa hizmete açılacak Seyrek halk plajında 60 , Darıca sahil bandındaki Bayramoğlu halk ve bayan plajlarında 8 , Karamürsel Altınkemer halk plajında 3 ve Ereğli Kumyalı halk plajında 3 olmak üzere toplam 74 personel ile hizmet vermeye başladı.

 

ŞEZLONG VE ŞEMSİYE KİRALAMA ÜCRETLERİ YENİLENDİ

Plaj hizmetlerindeki ücretler yenilendi. Belde A.Ş. tasarrufunda işletilen halk plajlarındaki şezlong ve şemsiye kiralama ücretleri adet başına günlük 15 TL . takım olarak (1 şemsiye+2 şezlong) kiralanırsa günlük 30 TL , otopark ücreti günlük 15 TL ve tuvalet ücreti ise 2 TL olarak belirlendi.

 

KERPE AİLE PLAJI

Bu yaz sezonu farklı bir konseptle hizmet vermeye başlayan Kerpe Aile plajında 1 şemsiye+2 şezlong takım kiralama ücreti günlük 60 TL olarak belirlendi.

 

CEBECİ VE BAYRAMOĞLU HALK PLAJLARI RENGARENK

Kandıra-Cebeci ve Darıca-Bayramoğlu Halk plajlarına konumlandırılan plaj şemsiyeleri bakım-onarımları yapılarak çeşitli renklerde boyandı.

 

ÇADIR VE KARAVAN KAMP ALANLARI

Kandıra Kovanağzı ve Bağırganlıdaki çadır kiralama yerleri ile Cebecideki çadır ve karavan kiralama yerlerinde vatandaşlar kendi getirecekleri çadır ve karavanları ile bu alanlardan günlük 30 TL ücret karşılığı yararlanabilecek.

 

PLAJLAR YAZA HAZIRPLAJLAR YAZA HAZIRPLAJLAR YAZA HAZIRPLAJLAR YAZA HAZIRPLAJLAR YAZA HAZIRPLAJLAR YAZA HAZIR
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız