DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri Hakkındaİlgili hastanenin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile bu kurumlara başvuruda bulunabilirler....  Devamı

Haberler » Otoparklar » Otopark Birliği Çalıştay Öncesi Toplandı

10.11.2014 - 00:00

Otopark Birliği Çalıştay Öncesi Toplandı

Otopark işletmeciliği ve yatırımı yapan kamu ve özel sektör kuruluşlarını tek çatı altında toplamayı hedefleyen OİD (Otopark İşletmecileri Derneği) düzenleyeceği çalıştay öncesi son detayları konuşmak üzere İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik başkanlığında bir araya geldi.

Ulaşım araçlarının park çözümlerine yönelik strateji ve proje geliştirmek, otopark ve sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe paylaşmak, yönetmelik ve yasal mevzuatların belirleyici bir şekilde uygulanması sağlamak amacıyla 21-22 Kasım tarihlerinde Kayseri Radisson Blu Hotel’de düzenlenecek çalıştay ile otopark alanında geleceğe dönük somut adımların atılması hedefleniyor.

Çalıştay’da atılacak adımlar ile özellikle büyükşehirlerde yaşanan otopark sorunlarına kalıcı ve teknolojik çözümler üretmek için kamu ve özel sektörün birlikte hareket etmesi, bilgi ve tecrübe paylaşımı ile kentlere hızlı ve kaliteli otopark hizmetinin verilmesi hedefleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPARK, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi BELDE A.Ş, Bursa Büyükşehir Belediyesi BURBAK, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İMAR A.Ş, PARKTURK,  T-PARK, POLARIS PARK ve otopark alanında faaliyet gösteren diğer özel sektör temsilcilerinin katılımı ile kurulan OİD (Otopark İşletmecileri Derneği) otoparkçılığın merkezi olmayı hedefliyor.

Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız