DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri Hakkındaİlgili hastanenin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile bu kurumlara başvuruda bulunabilirler....  Devamı

Haberler » Gülen Yüzler » Engelliler Haftası Etkinliği

07.05.2013 - 00:00

Engelliler Haftası Etkinliği

Gülen Yüzlerde Engelliler Haftası Etkinliği


Yaklaşan engelliler haftası etkinlikleri kapsamında  (10-16 mayıs haftası) Belde A.Ş’ ye bağlı Gülen Yüzler Engelliler Mesleki Rehabilitasyon ve İş Yeri Merkezi  bahçesinde çalışanlar için öğle yemeğinde mangal partisi düzenlendi .

Engelli çalışanların birlikteliğini pekiştirmek ve günlük iş ortamından biraz olsun uzaklaşmaları maksadıyla düzenlenen mangal keyfi, çalışma hayatının içinde olan Gülen Yüzler Engelli çalışanları için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Yeşillikler içerisinde kurulan masalarda mangalda pişen köfteleri yiyen engelli çalışanlar kendilerine değer verilen bir kurumda çalışmanın önemini bir kez daha anladıklarını ifade ettiler.

Belde A.Ş. Genel Müdürü Kemal YAZICI ve Belde A.Ş. Genel Müdürlük personelinin de iştirak ettiği bu organizasyona misafir olarak Gen. Sekreter Yrd. Mustafa ÇÖPOĞLU, Antikkapı A.Ş. Genel Müdürü Fahrettin KANDEMİR, Teftiş Kurulu Başkanı Süleyman BÜYÜKŞAHİN katılımda bulundular. Bu özel günde Gülen Yüzler çalışanları hem baharı karşıladılar, hem de bu anlamlı haftayı kutladılar. Bu tür organizasyonların düzenlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Engelliler Haftası EtkinliğiEngelliler Haftası EtkinliğiEngelliler Haftası EtkinliğiEngelliler Haftası EtkinliğiEngelliler Haftası Etkinliği
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız