DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık, Medikal Park Kocaeli Hastaneleri ve Kocaeli Özel Emav Psikolojik Danışmanlık Merkezi' de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanm...  Devamı

Haberler » Haberler » PLAJ SEZONU AÇILDI

02.07.2021 - 00:00

PLAJ SEZONU AÇILDI

PLAJ SEZONU AÇILDI

 

Deniz mevsimi için Kandıra plajlarında gerekli tüm tedbirler alındı. Belde A.Ş. bu yazda Kandıra’daki Kerpe , Kumcağız , Kovanağzı , Cebeci ve Bağırganlı halk plajlarında 50 personelle hizmet vermeye başladı.

 

ŞEZLONG VE ŞEMSİYE KİRALAMA ÜCRETLERİ DEĞİŞMEDİ

Plaj hizmetlerinde ücret artışına gidilmedi. Plaj hizmetlerinde geçen yılki ücretler geçerli olacak. Kandıra sahil bandındaki Belde A.Ş. tasarrufunda işletilen halk plajlarındaki şezlong ve şemsiye kiralama ücretleri adet başına günlük 10 TL . takım olarak (1 şemsiye+2 şezlong) kiralanırsa günlük 20 TL , otopark ücreti günlük 10 TL ve tuvalet ücreti ise 1 TL olarak belirlendi.

 

ÇADIR VE KARAVAN KAMP ALANLARI

Kandıra Kefken’deki çadır kampı ile Cebeci’deki çadır ve karavan kamp alanlarında vatandaşlar kendi getirecekleri çadır ve karavanları ile bu alanlardan günlük 20 TL ücret karşılığı yararlanabilecek.

PLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDIPLAJ SEZONU AÇILDI
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız