DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık, Medikal Park Kocaeli Hastaneleri ve Kocaeli Özel Emav Psikolojik Danışmanlık Merkezi' de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanm...  Devamı

Haberler » Haberler » Plajlar Sezona Hazır

14.10.2020 - 00:00

Plajlar Sezona Hazır

PLAJLAR SEZONA HAZIR 

Tüm hazırlıkları tamamlanan Kandıra, Karamürsel ve Darıca’daki halk plajları bu yılda Belde A.Ş. tarafından işletilecek.

 

BİLİM KURULUNUN İSTEDİĞİ TEDBİRLER ALINDI

Sağlık Bakanlığı Bilimsel Danışma Kurulu tarafından 01 Haziran 2020 tarihinde yayımlanan COVID-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinde belirtilen tavsiyelere uygun olarak; Vatandaşların sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir tatil geçirmesi için tüm plajlarda bakım ve onarım çalışmalarının yanında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak düzenlemeler gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalarda Kandıra Kerpe, Kovanağzı ve Kumcağız’ın bir bölümündeki plajlara kum serimi yapıldı. Ayrıca Kandıra genelindeki tüm plajlarda tuvaletler, cankurtaran kulelerinin montajı yapıldı, sosyal donatılar elden geçirildi. Engelliler için yürüyüş yolları oluşturuldu, kamelyalar kuruldu. Pandemi kurallarına uygun olarak yeni duşlar ve plajdan duşlara yürüyüş yollarının yapımı tamamlandı. Sahil alanlarındaki yürüyüş yollarında peyzaj çalışmaları yapıldı.

 

 

ŞEZLONG VE ŞEMSİYE FİYATLARI DEĞİŞMEDİ

Plajlarda fiyat artışına gidilmeyerek, yine geçen yılki fiyatlar geçerli olacak. Kandıra’da yer alan halk plajındaki otoparklarda araçlardan günlük 10 TL alınacak. Tuvalet ücretinin 1 TL olacağı plajlarda şezlong ve şemsiyelerde ürün başına günlük 10 TL alınacak. Ayrıca takım olarak (1 şemsiye+2 şezlong) kiralanırsa günlük 20 TL alınacak.

 

ÇADIR VE KARAVAN PARKI

Kandıra Kefken’deki çadır kampında vatandaşlara konaklama imkanı sağlanacak. Vatandaşların kendi çadırlarıyla gelebileceği bu alanda isteyenlere çadır da verilecek. Kandıra Cebeci’deki çadır ve karavan kampında ise vatandaşlar kendi getirecekleri çadırları ve karavanlarıyla konaklama yapabilecek.

 

KİRALAMA ÜCRETLERİ

Kandıra Kefken’deki çadır alanında çadır yeri kiralama ücreti günlük 20 TL olarak belirlendi. Eğer çadırla birlikte kiralanacaksa günlük 40 TL alınacak. Cebeci’deki çadır ve karavan alanında ise çadır yeri kiralama ücreti günlük 20 TL, karavan yeri kiralama yeri günlük 20 TL olacak.

 

SAHİL HİZMETLERİ ÜCRETLENDİRME

Şezlong-Şemsiye Kiralama (Adet/Günlük) - 10 TL

Şezlong-Şemsiye Kiralama (Takım/2 Adet Şezlong ve 1 Adet Şemsiye/Günlük) - 20 TL

Çadır Kiralama (Adet/Günlük) - 40 TL

Çadır Yeri Kiralama (Adet/Günlük) - 20 TL

Karavan Yeri Kiralama (Adet/Günlük) - 20 TL

Otopark (Günlük) - 10 TL

W.C. – 1 TL

Plajlar Sezona HazırPlajlar Sezona HazırPlajlar Sezona HazırPlajlar Sezona HazırPlajlar Sezona HazırPlajlar Sezona Hazır
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız