DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık ve Medikal Park Kocaeli Hastaneleri de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile...  Devamı

Haberler » Haberler » Belde A.Ş. 2 de 2 Yaptı

02.04.2019 - 03:00

Belde A.Ş. 2 de 2 Yaptı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın Büyükşehir Belediyesi ve iştiraklerindeki personeli kaynaştırmak amacıyla organize ettiği birimler arası spor şenliğinin bu yıl 15.’sini düzenliyor. Geleneksel hale gelen ve Büyükşehir ailesinin beraberliğine güç katan organizasyon 22 Mart Cuma günü kura çekimiyle başladı. Spor Şenliği 19 Nisan’a kadar devam edecek.

 


Spor şenliğine futbol branşında iştirak eden Belde A.Ş. 36 takımın katıldığı turnuvada F grubunda bulunuyor. Doğu Kışla açık halı sahasında yapılan ilk maçında Ulaşım Park Gebze ile karşılaşan Belde A.Ş. sahadan 5-0 galip ayrılarak turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı. İkinci maçında da Akademi Hilal’i maçın son dakikasında attığı golle 2-1 mağlup eden Belde A.Ş. 2 de 2 yaparak bir üst tura çıkmak için grubundaki iddiasını sürdürdü.

Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız