DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık ve Medikal Park Kocaeli Hastaneleri de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile...  Devamı

Haberler » Haberler » Kafeterya İhaleleri Yapıldı

18.07.2018 - 00:00

Kafeterya İhaleleri Yapıldı

Kafeterya İhaleleri Yapıldı

16.07.2018 Pazartesi günü yapılan ihalelerin Komisyon Başkanlığını Yasin AKIN, Komisyon üyeliklerini ise İlknur ALTIN, Ahmet GÜVEN, Murat ÖZTANÇ ve Hayrullah ALTUN üstlendi.

  

İhalelerin ilki; Deniz Evler Mahallesi, İhsaniye Sahil Caddesi, Kavaklı Sahili, Barbaros Hayrettin Paşa Parkı İçi, No: 102 Gölcük/KOCAELİ adresinde bulunan Kafeterya ve Çay Bahçesi iş yeri için yapıldı. 16.07.2018 Pazartesi günü, saat 10:00’da yapılan ihaleye tek istekli olarak katılan Necmi ALBAYRAK iş yeri için aylık 4.650,00 ₺ + K.D.V. (% 18) teklif vermiştir.

İhalelerin ikincisi; Uzuntarla Mahallesi, Çam Konak Caddesi, Sapanca Gölü Kenarı, Seka Kampı Mesire Alanı İçi, No: 95 Kartepe/KOCAELİ adresinde bulunan Mevsimlik Çay Bahçesi ve Büfe iş yeri için yapıldı. 16.07.2018 Pazartesi günü, saat 11:00’de yapılan ihaleye tek istekli olarak katılan Çağlın İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş yeri için aylık 6.200,00 ₺ + K.D.V. (% 18) teklif vermiştir.

Kafeterya İhaleleri YapıldıKafeterya İhaleleri YapıldıKafeterya İhaleleri YapıldıKafeterya İhaleleri YapıldıKafeterya İhaleleri YapıldıKafeterya İhaleleri Yapıldı
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız