DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık, Medikal Park Kocaeli Hastaneleri ve Kocaeli Özel Emav Psikolojik Danışmanlık Merkezi' de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanm...  Devamı

Haberler » Haberler » Akdeniz Değil Kocaeli Plajları

18.06.2018 - 00:00

Akdeniz Değil Kocaeli Plajları

AKDENİZ SAHİLLERİ DEĞİL KOCAELİ PLAJLARI

 

Kocaeli’nin halk plajları dünyanın en güzel plajlarını aratmıyor. Yazın 1 milyondan fazla turisti ağırlayan sahillerde Kocaeli halkı da gönül rahatlığıyla denizin tadını çıkarıyor. Tüm hazırlıkları tamamlanan Kandıra, Karamürsel ve Darıca’daki halk plajları bu yılda Belde A.Ş. tarafından işletilecek. Bu yaz ilk kez Kandıra’daki Kefken ve Cebeci bölgelerinde çadır ve karavan yeri hizmeti de verilecek.

 

MAVİ BAYRAKLI 4 HALK PLAJI

Karamürsel'de 1, Kandıra’da 3 Mavi Bayraklı plajımız mevcut. Karamürsel Altınkemer ile Kandıradaki Kerpe, Cebeci ve Bağırganlı halk plajlarında temiz denizin simgesi olan Mavi Bayraklar dalgalanıyor. Kadınlarımız için Darıca Bayramoğlu’nda ayrıca özel plajımız mevcut.

 

BELDE A.Ş. HİZMETE HAZIR

Ramazan Bayramı ile birlikte hız kazanacak olan deniz mevsimi için Kandıra, Darıca ve Karamürsel’deki plajlarda gerekli tüm tedbirler alındı. Belde A.Ş. bu yaz Kandıra’daki Kerpe, Kefken, Kumcağız, Bağırganlı, Cebeci ve Kovanağzı halk plajlarında 55, Darıca Bayramoğlu halk plajında 4 ve Bayanlar plajında 4 olmak üzere toplamda 8, Karamürsel Altınkemer halk plajında ise 3 personelle hizmet verecek.

 

ŞEZLONG VE ŞEMSİYE FİYATLARI DEĞİŞMEDİ

Plajlarda fiyat artışına gidilmeyerek, yine geçen yılki fiyatlar geçerli olacak. Kandıra’da yer alan halk plajındaki otoparklarda araçlardan günlük 10 TL alınacak. Tuvalet ücretinin 1 TL olacağı plajlarda şezlong ve şemsiyelerde ürün başına günlük 10 TL alınacak. Ayrıca takım olarak (1 şemsiye+2 şezlong) kiralanırsa günlük 20 TL alınacak.

 

ÇADIR VE KARAVAN PARKI

Belde A.Ş. bu yıl ayrıca farklı bir hizmete imza atıyor. Kandıra Kefken’deki çadır kampında vatandaşlara konaklama imkanı sağlanacak. Vatandaşların kendi çadırlarıyla gelebileceği bu alanda isteyenlere çadır da verilecek. Kandıra Cebeci’deki çadır ve karavan kampında ise vatandaşlar kendi getirecekleri çadırları ve karavanlarıyla konaklama yapabilecek.

 

KİRALAMA ÜCRETLERİ

Kandıra Kefken’deki çadır alanında çadır yeri kiralama ücreti günlük 30 TL olarak belirlendi. Eğer çadırla birlikte kiralanacaksa günlük 50 TL alınacak. Cebeci’deki çadır ve karavan alanında ise çadır yeri kiralama ücreti günlük 30 TL, karavan yeri kiralama yeri günlük 40 TL olacak.

Akdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli PlajlarıAkdeniz Değil Kocaeli Plajları
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız