DUYURULAR

Önceki Sonraki
Kocaeli Tıp İle Hizmet Protokolü
Belde A.Ş. ve Özel Kocaeli Tıp Merkezi arasında 05.12.2017 tarihinde imzalanarak yürürlüğe giren 1 yıl süreli sağlık hizmeti protokolü yapıldı. ...  Devamı
Otopark Ücret Tarifeleri Yenilendi
Açık ve Kapalı Otopark Ücret Tarifeleri Yenilendi....  Devamı

Haberler » Haberler » İzmit Parkomat Hizmetimiz Başladı

17.02.2016 - 22:00

İzmit Parkomat Hizmetimiz Başladı

BELDE A.Ş. İZMİT İLÇESİNDEKİ PARKOMATLI OTOPARK HİZMETİNİ KENDİ PERSONELİYLE VERMEYE BAŞLADI.

Belde A.Ş. 17 Şubat Çarşamba gününden itibaren İzmit İlçe sınırları içinde bulunan cadde ve sokaklardaki yol üzeri parklanma hizmetini kendi personeliyle vermeye başladı.

Parkomat olarak bilinen yol üzeri parklanma hizmeti kapsamındaki alt yapı çalışmalarının tamamlanmasını takiben Belde A.Ş. parkomat görevlilerine el terminallerinin nasıl çalıştığı, sisteme giriş ve işleyişle ilgili teorik ve pratik eğitimin verilmesinin ardından hizmete başladı.

İlk 15 dakikası ücretsiz olan yol üzeri parklanma hizmet bedeli, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UKOME Başkanlığı'nın 03.09.2014 tarih ve 2014/234 sayılı Kararı ile belirlenen 1 saat için 4,00 TL , 2 saat için 7,00 TL ve 3 saat için 10,00 TL olarak ücretlendirilecektir.

İzmit Parkomat Hizmetimiz Başladıİzmit Parkomat Hizmetimiz Başladıİzmit Parkomat Hizmetimiz Başladıİzmit Parkomat Hizmetimiz Başladıİzmit Parkomat Hizmetimiz Başladıİzmit Parkomat Hizmetimiz Başladı
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız