DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri Hakkındaİlgili hastanenin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile bu kurumlara başvuruda bulunabilirler....  Devamı

Haberler » Gülen Yüzler » Sabancı Ekim Zamanı Toplantısı

03.11.2014 - 00:00

Sabancı Ekim Zamanı Toplantısı

BELDE A.Ş. GÜLEN YÜZLER DİLEK SABANCI  ENGELLİLER MERKEZİ,

SABANCI VAKFI TOPLUMSAL GELİŞME HİBE PROGRAMI

EKİM ZAMANI DENEYİM PAYLAŞIM TOPLANTISINDA

 

24 Ekim 2014 tarihinde düzenlenen Sabancı Vakfı’nın Toplumsal Hibe Programları kapsamında desteklediği sivil toplum örgütleri geleneksel Ekim Zamanı Deneyim Paylaşım toplantısına Belde A.Ş Genel Müdürü Sn. Kemal YAZICI’da katıldı. Sosyal bir toplum projesi olan ve kendi alanında bir ilke imza atmış olan Gülen Yüzler Merkezi’nin engellilerin istihdamı gibi önemli bir konuda bu platformda temsil edilmesi oldukça anlamlı bir tablo oluşturdu.

Sabancı Vakfı Hibe Programı kapsamında yürütülen projelerin başarı hikâyeleri ve öyküleri katılımcılar, kamuoyu ve basın ile paylaşıldı. Proje yürütücüleri deneyim paylaşımının ardından medya mensuplarının ve katılımcıların sorularını yanıtladılar.

 

 Sabancı Vakfı’nın organize ettiği bu atölye çalışmasında, proje temsilcileri yaptıkları çalışmaları yaygınlaştırmak, üniversiteler, özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yürütmek ve sivil toplum kuruluşlarının iletişim çalışmalarını güçlendirmek için neler yapılması gerektiği konularında fikir alışverişinde bulundular.

Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız