DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık, Medikal Park Kocaeli Hastaneleri ve Kocaeli Özel Emav Psikolojik Danışmanlık Merkezi' de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanm...  Devamı

Haberler » Kiralık İş Yerleri » 2014 Yılı 2. Grup İhaleleri Yapıldı

07.02.2014 - 00:00

2014 Yılı 2. Grup İhaleleri Yapıldı

2014 Yılı 2. grup iş yerleri ile kiralama ihalelerine devam edildi.  İhalelerin komisyon Başkanlığını İnsan Kaynakları Müdürü Mehmet Akif KARAOSMANOĞLU, komisyon üyeliklerini ise Muharrem ŞAHİN, Ahmet GÜVEN, Murat UMUT ve Murat ÖZTANÇ üstlendi.

 

Belde A.Ş. Genel Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ihalelerde iş yerleri için en yüksek teklif veren firma ve şahıslar aşağıda belirtilmiştir.

 

Mehmet Ali Paşa Mahallesi, Bağdat Caddesi, Doğu Kışla Gençlik Parkı İçi, Havuz Üzeri (Otağ Çadır Sistemine Göre Yapılmış Yer) İzmit/KOCAELİ adresinde bulunan Kafeterya, Çay Bahçesi ve Sosyal Tesis iş yeri için Murat Pehlivan ¨ 1.350,00 + K.D.V.

 

Kozluk Mahallesi, Seka Park İçi, 1. Etap Silo İskelesi Yanı, İzmit/KOCAELİ adresinde bulunan Büfe iş yeri için İnci Nur Kılıç ¨ 4.310,00 + K.D.V.

2014 Yılı 2. Grup İhaleleri Yapıldı2014 Yılı 2. Grup İhaleleri Yapıldı2014 Yılı 2. Grup İhaleleri Yapıldı
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız