DUYURULAR

Önceki Sonraki
Kadıköy Mahallesi Katlı Kapalı Otoparkı Hizmete Başladı
Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin İzmit Kadıköy Mahallesi’nde inşa ettiği katlı kapalı otopark şirketimiz tarafından   2 Mayıs 2016 Pazartesi itibariyle hizmet vermeye başlamıştır....  Devamı
Otopark Ücret Tarifesi Yenilendi
Açık ve Kapalı Otopark Ücret Tarifeleri Yenilendi....  Devamı
Eski Valilik Otoparkı İnşaat Nedeniyle Kapatılıyor
Belde A.Ş. tasarrufunda işletilmekte olan Karabaş Mahallesi, Şahabettin Bilgisu Caddesi İzmit/KOCAELİ adresindeki Açık Otoparkın faaliyetine, Kocaeli Büyükşehir Belediyemizce başlatılacak Yeraltı Otopark ve Kent Meydanı Yapımı işi kapsamındaki ...  Devamı

Eğitim Makaleler » SEYAHAT KARTLARI YÖNETMELİĞİ

SEYAHAT KARTLARI YÖNETMELİĞİ

T.C.

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Ulaşım Dairesi Başkanlığı

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI SEYAHAT KARTLARI YÖNETMELİĞİ

BİRİNCİ BÖLÜM

Amaç, Kapsam, Yasal Dayanak, Tanım

Amaç

Madde 1-       Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen, denetlenen ve organize edilen toplu taşıma araçlarından faydalanan vatandaşlara verilecek indirimli ve ücretsiz seyahat kartlarına ait esas ve usulleri belirlemek.

Kapsam

Madde 2-       Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen, denetlenen ve organize edilen toplu taşım seyahat kartı hakkı verilme koşulları ile uygulama esasları bu yönetmelik hükümlerine göre düzenlenir.             

Yasal Dayanak

Madde 3-       Bu Yönetmelik 5216 sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu, 4736 sayılı kamu kurum ve kuruluşlarının ürettikleri mal ve hizmet tarifeleri ile bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkında kanun, 5272 sayılı Belediye kanununun ilgili maddelerinden gelen yetkiler dikkate alınarak hazırlanmıştır.

.

.

.

DEVAMI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız