DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık ve Medikal Park Kocaeli Hastaneleri de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile...  Devamı

Haberler » Gülen Yüzler » Sertifika Dağıtımı Yapıldı

02.10.2012 - 00:00

Sertifika Dağıtımı Yapıldı

Meslek içi verilen eğitimler ve makine modernizasyonu ile sürekli gelişim ilkesine inanan ve bu sayede her geçen gün daha iyi olan Gülen Yüzler Merkezinde sertifika heyecanı.

Ürün yelpazesini geliştirmek ve üretim kalitesini arttırmak amacıyla KOMEK ile birlikte ortak bir proje oluşturarak dikim teknikleri ve model üretimi konularında açılan kursta; Gülen Yüzler Engelliler Mesleki Rehabilitasyon ve İş Yeri Merkezinde Dikim Atölyesinde çalışan personeller dört aylık süre içerisinde KOMEK eğitmenleri tarafından teorik ve uygulamalı derslere tabi tutuldular.

Verilen eğitimlerin sonucunda kurslara katılarak başarılı olan kursiyerlere eğitmen Ayşe ÖNDEŞ tarafından başarı belgeleri takdim edildi. Özellikle iş elbiseleri dikiminde uzmanlaşan ve dikim kalitesini iyileştiren GÜLEN YÜZLER her geçen gün üretim kapasitesini de arttırmaktadır.

Sanayileşme olgusu ile birlikte kullanım alanı genişleyen iş elbiseleri, küresel ekonominin etkisiyle giderek daha büyük önem kazanıyor. Çalışma alanlarındaki iş güvenliğinin önemi bu sektörün zengin portföye sahip olmasını sağlamıştır. İş elbiseleri çalışma alanlarının uyum ve kullanım kolaylıklarına hitap etmesi ilkesiyle piyasada ciddi üreticilerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Gülen Yüzler de bir marka olma yolunda rahat, kullanışlı, teknik olarak donanımlı, hafif ve estetik olacak şekilde her iş koluna uygun tasarım ve kumaş çeşitleriyle iş elbiseleri sektöründe yerini almayı başarmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Sertifika Dağıtımı YapıldıSertifika Dağıtımı YapıldıSertifika Dağıtımı YapıldıSertifika Dağıtımı YapıldıSertifika Dağıtımı Yapıldı
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız