DUYURULAR

Önceki Sonraki
Sağlık Hizmetleri Hakkında
Sağlık Hizmetleri HakkındaÖzel Kocaeli Tıp Merkezi ile devam eden sağlık hizmetleri anlaşmamıza, Cihan Özel Sağlık ve Medikal Park Kocaeli Hastaneleri de eklendi. İlgili hastanelerin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen çalışanlarımız Belde A.Ş. kimlik kartları ile...  Devamı

Haberler » Gülen Yüzler » Gülen Yüzlere Bursadan Ziyaret

30.12.2011 - 00:00

Gülen Yüzlere Bursadan Ziyaret

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Gülen Yüzlere ziyarette bulundu.

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı İbrahim Sönmez, engelliler şube müdürlüğü çalışanları ve konsey üyelerinin bulunduğu heyet, Türkiye için örnek bir proje olan Gülen Yüzler Engelliler İşyeri Merkezi’ ni ziyaret ettiler.

Engellilerin hangi alanlarda üretim yaptıklarını ve nasıl ortamların oluşturulması konusunda çalışma yapan Bursa ekibi, özellikle sürdürülebilir engelli projeleri hakkında bilgi topladıklarını ve Gülen Yüzler’ in deneyimlerinden faydalanmak ve merkezi yerinde görmek amacıyla ziyarette bulunduklarını ifade ettiler.

Üretim alanlarını tek tek gezerek Gülen Yüzler İşletme Müdürü Hakkı Hanağası ’ndan bilgiler alan ekip, engellilerle sohbet etme ve bu projenin kendilerine neler kattığı hakkında çalışanların düşüncelerini aldılar. Kent Konseyi Engelliler Başkanı İbrahim Sönmez bizlerde Bursa ilimize Gülen Yüzler gibi engelli vatandaşlarımızın üretim yapabilecekleri ve rehabilite edilebilecekleri bir merkezin oluşması için çalışmalar yapmakta olduklarını belirtti.

Bedensel engelliler gibi zihinsel engellilerinde içine dahil edilebileceği projeleri nasıl Bursa’ da yaşama geçirebiliriz diye çalışmalarımızı yürütüyoruz. Daha yolun çok başındayız ve Gülen Yüzler gibi uzun zamandır faaliyet gösteren kuruluştan nasıl faydalanabiliriz, nasıl fikir alabiliriz bunu görmek istedik ve bu ziyaret bana ve arkadaşlarıma yeni bir fikir oluşturulması konusunda yol gösterici olmuştur. İnanıyorum ki Gülen Yüzler gibi bir merkeze bizlerde sahip olacağız ve olması için çok çalışacağız diyen İbrahim Sönmez Gülen Yüzler ekibine hem misafirperverliklerinden, hem de aktardıkları bilgilerden dolayı teşekkürlerini dile getirdi.

Gülen Yüzlere Bursadan ZiyaretGülen Yüzlere Bursadan ZiyaretGülen Yüzlere Bursadan Ziyaret
Bu Sayfaya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yorum Ekle

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Toplam 3 Puan verildi

Toplam 1 Kişi 3 Puan verdi

Bu Sayfaya Oy Verin
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız